O nas

    Zarządzaniem nieruchomościami oraz wynajmem zajmujemy się od 2014 roku. Założyciele firmy zainspirowani szkoleniami w tym zakresie postawili sobie za cel zmienienie tego, jak postrzegany jest wynajem pokoju. Nie musi się on kojarzyć z kłopotami, właścicielem ciągle zmieniającym zasady czy imprezującymi współlokatorami.

    Naszą misją jest, by nasi lokatorzy czuli się u siebie jak w domu, mogli cieszyć się doskonałym standardem oraz profesjonalną obsługą. Chcemy, aby to podejście towarzyszyło wszystkim osobom, które już wynajmują albo planują wynająć swoje mieszkania.

    Cały nasz zespół identyfikuje się z tą misją. Nasza praca to nasza pasja, dlatego nieustannie szkolimy się w tym zakresie. Każde z naszych mieszkań ma swojego opiekuna, który zna obowiązujące przepisy prawne i jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Najemcy mogą w każdej chwili zwrócić się do niego po pomoc. 

    Aktualnie w całej Warszawie mamy kilkaset pokoi, które cieszą się popularnością wśród młodych, pracujących i studiujących osób. Cały czas wzbogacamy swoje doświadczenie, ulepszamy nasze procedury i wprowadzamy zmiany. Jesteśmy otwarci na informację zwrotną od naszych lokatorów, bo dzięki nim możemy się rozwijać.