Korzyści dla najemcy

Znalazłeś się na naszej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz pokoju. Takiego, w którym będziesz chciał odpocząć po pracy, uczyć się w przyjaznej atmosferze do zbliżającego się egzaminu lub po prostu porozmawiać z sympatycznymi współlokatorami. Jeśli masz doświadczenie z wynajmowaniem pokoi, to pewnie wiesz, że nie zawsze rzeczywistość dorównuje oczekiwaniom. Jeśli wynajmujesz pokój po raz pierwszy, być może nie wiesz na co zwrócić uwagę, aby uchronić się od rozczarowania.

Dlatego cieszymy się, że tu jesteś. Oferujemy Ci doskonały standard pokoi i obsługę. Oto czego możesz się spodziewać:

     Jesteśmy profesjonalistami i działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Otrzymasz od nas szczegółową         umowę najmu, dzięki której będziesz pewien, że wszystkie warunki najmu będą dotrzymane. 

 Na naszej stronie internetowej dostępne są informacje o warunkach wynajmu i rzeczywiste zdjęcia pokoju oraz całego mieszkania, które Cię interesuje. Dzięki temu wybierając się na spotkanie z nami, wiesz czego możesz się spodziewać.

 Jeśli znalazłeś na naszej stronie interesujący Cię pokój, wystarczy że do nas zadzwonisz. Wszelkich informacji na jego temat udzieli Ci opiekun mieszkania. Możesz porozmawiać z nim telefonicznie czy też mailowo, bez tracenia czasu na umawianie spotkania!

 Nie jesteśmy biurem nieruchomości i nie zarabiamy na prowizjach. Nie stosujemy ukrytych opłat i sami ich nie lubimy. Wynajmujemy własne pokoje, dbamy o nie i o naszych najemców.

 Jeśli zdecydujesz się na nasz pokój, nie musisz obawiać się sytuacji, kiedy będziesz musiał wyprowadzić się z dnia na dzień. Mamy nadzieję, że będziesz czuł się u nas komfortowo i zostaniesz z nami przez długi czas.

 W godzinach pracy (czyli od 9:00 - 18:00) jesteśmy dostępni, by Ci pomóc. Twoje mieszkanie ma opiekuna, do którego możesz zadzwonić lub napisać. Nie musisz martwić się o nieprzewidziane sytuacje, z którymi zmierzysz się sam.

 Cenimy Twoją prywatność. Każdy pokój jest zamykany na klucz, który jest zawsze z Tobą.

 Nie musisz martwić się o opłaty licznikowe. Zapewniamy ogrzewanie bez limitu oraz szybki Internet. 

 W żadnym mieszkaniu, którym zarządzamy nie mieszka właściciel. Jedynymi osobami, które możesz spotkać są kulturalni i sympatyczni współlokatorzy - tacy jak Ty :)

 Nie musisz wynajmować firmy transportowej, aby mieć wszystko czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać. W naszym mieszkaniu znajdziesz sprzęt AGD: pralkę, lodówkę, mikrofalówkę i żelazko. Również drobne wyposażenie, takie jak talerze, sztućce, garnki, suszarki na pranie czy deska do prasowania są do Twojej dyspozycji. 

 Każdy pokój jest w pełni umeblowany. Znajdziesz w nim: wygodne łóżko z materacem, biurko, krzesło, komodę, szafę oraz półkę. 

 W każdej chwili masz dostęp do pełnych informacji o Twoich płatnościach oraz mailowe potwierdzenie ich uregulowania. Rzetelne podejście do kwestii finansów to nasz znak rozpoznawczy.

 Dostajesz indywidualny numer rachunku bankowego, dzięki czemu w dowolnej chwili możesz opłacić czynsz najmu, a Twoja płatność z całą pewnością do nas dotrze. 

Znasz nasze mocne strony. Teraz wystarczy, że wybierzesz pokój, który Ci się podoba i do nas zadzwonisz.