FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Znalazłem wymarzony pokój na waszej stronie. Co dalej?

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer, który jest podany na stronie Twojego pokoju. Opiekun mieszkania poinformuje Cię o kolejnych krokach. 


Co w sytuacji, kiedy pokój, którym byłem zainteresowany został wynajęty?

Dzięki naszej stronie internetowej możesz przejrzeć całą nasza ofertę. Prawdopodobnie znajdziesz kolejny, równie dobry pokój. Jeśli jesteś zdecydowany właśnie na ten „jeden jedyny”, zadzwoń do nas. Jeśli pokój się zwolni natychmiast Cię poinformujemy.


Kto będzie moim współlokatorem?

Naszymi lokatorami są osoby młode, pracujące lub studiujące. Stawiamy na osoby o wysokiej kulturze osobistej, które cenią sobie spokój i porządek. 


Czy będę się czuł komfortowo w wielopokojowym mieszkaniu?

Nie musisz martwić się o kolejkę do łazienki lub kuchni. Nasze mieszkania zazwyczaj posiadają dwie, trzy lub cztery łazienki oraz duże, w pełni wyposażone kuchnie. Każdy lokator może z nich komfortowo korzystać, bez obawy, że spóźni się do pracy czy na uczelnię. Przejrzyj dokładnie nasza ofertę i zdecyduj, które z mieszkań będzie dla Ciebie najlepsze. 


Czy pobieracie prowizję?

Nie. Nie jesteśmy agencją pośredniczącą. Nie pobieramy dodatkowych opłat. 


Czy muszę wpłacać kaucję?

Tak, ponieważ dbamy o standard naszych mieszkań. Pamiętaj jednak, że jeśli dbasz o mieszkanie i nie zalegasz z opłatami, możesz liczyć na jej zwrot po zakończeniu wynajmu. 


W jaki sposób rozliczacie media?

Opłata za media jest stała. Nie musisz martwić się o zużycie i spoglądać na liczniki. Internet masz w cenie!


Czy mogę wprowadzić się ze zwierzątkiem?

Niestety nie. Lubimy zwierzęta ale pamiętamy, że inni lokatorzy mogą być uczuleni lub mieć inne przeciwwskazania co do ich obecności w mieszkaniu. Tak - chomik albo mały york to także zwierzątko :)


Dlaczego umowa jest na czas określony?

Cenimy sobie pewność i stabilność. Dzięki terminowej umowie wiesz, że nie będziesz musiał wyprowadzić się z dnia na dzień, bo właściciel zdecydował się np. sprzedać mieszkanie. 


Czy mogę zarejestrować działalność gospodarczą w mieszkaniu?

Nie ma takiej możliwości. Wszystkie nasze nieruchomości są wynajmowane wyłącznie na cele mieszkaniowe. 


Czy będę mógł się wcześniej wyprowadzić?

Jest to możliwe. Wystarczy, że znajdziesz zastępcę na swoje miejsce. 


Czy mogę przyjmować gości?

Oczywiście. Pamiętaj jednak, że przyjmowanie gości nie jest tym samym co nocleg. Aby być w porządku do współlokatorów ilość noclegów dla Twoich gości jest określona w regulaminie.